75
فرمانداری حاجي آباد - اخبار > تشکیل کارگروه آرد و نان شهرستان حاجی آباد
آخرین اخبار
اخبار > تشکیل کارگروه آرد و نان شهرستان حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٢٤٦ 

 تاریخ:1398/06/25 


تشکیل کارگروه آرد و نان شهرستان حاجی آباد

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست کارگروه آرد و نان شهرستان گفت:هیچ بهانه ای برای عرضه نان بی کیفیت قابل قبول نیست.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد ُ حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست شورای آرد و نان شهرستان ضمن تشکر از اعضای کارگروه در نظارت بر آرد و نان مصرفی شهرستان گفت: نان یکی از نیازهای ضروری مردم است که باید در افزایش کیفیت آن تلاش کرد و هیچ بهانه ای در این زمینه قابل قبول نیست.

جهانگیری با ذکر اینکه وجود سیلوی ذخیره گندم کیفیت آرد مصرفی شهرستان را بالا برده است افزود: باید نظارت شود که نان با کیفیت خوبی پخت و در اختیار مردم قرار گیرد.

فرماندار حاجی آباد بر گزارش تخلفات تاکید کرد و خواستار بازرسی مستمر با توجه به بازگشایی مدارس شد.

وی با اشاره به کمبود سهمیه دو تا از نانوایی های شهرستان عنوان کرد:  با توجه به شروع فصل کار و مهاجرت افراد به شهرستان و قرار گرفتن در کنار جاده ترانزیت افزایش سهمیه این دو نانوایی و سهمیه آرد فوق العاده شهرستان پیگیری می شود.

صادقی رییس ادراه صنعتُ معدن و تجارت شهرستان گفت: در یکماهه گذشته 70 مورد بازرسی از نانوایی های شهرستان داشتیم که 6 پرونده با مبلغ 5 میلیون ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.

رییس اداره صنعتُ معدن و تجارت شهرستان با اشاره به کمبود خمیرمایه در شهرستان افزود: طی دو مرحله خمیرمایه جذب شده است که اکنون مشکلی در این خصوص نداریم.

مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان در این نشست از 186 مورد بازرسی از نانوایی های سطح شهرستان گفت و افزود: در این بازرسی ها به 15 نانوایی در خصوص افزایش مصرف نمک تذکرات لازم داده شده است.

پورکاوه رییس تعزیرات حکومتی از رسیدگی به 90 درصد پرونده های ارجاع شده خبر داد و عنوان کرد: پرونده های بهداشتی با اولویت مورد بررسی قرار می گیرند .

 


.انتهای پیام


خروج