جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
سر خط خبرها
مردم از ترددهای غیرضروری خودداری کنند
پیام تبریک فرماندار حاجی آباد به مناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)
نشست شورای توسعه و برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد
نشست ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان حاجی آباد برگزار شد
تلاش بی وقفه مجاهدین سلامت برای مقابله با ویروس کرونا در حاجی آباد
قدردانی فرماندار حاجی آباد از عوامل اجرایی طرح فاصله گذاری اجتماعی
قدردانی فرماندار حاجی‌آباد از مردم شهرستان در روز طبیعت
بازدید حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد از مبادی ورودی شهر حاجی آباد
سیزده بدر امسال در خانه بمانید و به شیوع کروناکمک نکنیم.
پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت فرا رسیدن سیزدهم فروردین روز طبیعت
پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت فرارسیدن دوازدهم فروردین
سرپرست امور آب و فاصلاب شهرستان حاجی آباد معرفی شد
بازدید از طرح فاصله گذاری اجتماعی در ورودی های شهر حاجی آباد
پیگیری آخرین وضعیت بارندگی و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در گفتگوی تلفنی استاندار هرمزگان با فرماندار حاجی آباد
مردم هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند
اخبار > نشست حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد با مردم روستای شاهرود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٦٥٧ 

 تاریخ:1398/10/22 


نشست حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد با مردم روستای شاهرود

در نشست حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد با مردم روستای شاهرود از توابع بخش فارغان مشکل آب و برق تعداد 5 خانوار این روستاُ ایجاد سد و سیل بند مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد ُ حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد به همراه مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در نشست با مردم روستای شاهرود از توابع بخش فارغان ضمن عرض تسلیت و تبریک شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی اظهار کرد: سابقه مردم این روستا و تقدیم شهید در 8 سال جنگ تحمیلی  نشان از حمایت آنها از نظام و انقلاب دارد .

جهانگیری با بیان شرایط کشور خاطرنشان کرد: در این برهه از زمان و شرایط کشور باید هم مردم به مسئولین کمک کنند و هم مسئولین قدردان مردم باشند.

فرماندار حاجی آباد گفت: ناکامی دشمنان در جنگ نظامی علیه ملت ایران سبب جنگ اقتصادی آنها علیه کشور شد و با تحریم و فشار می خواهند ملت ایران را از انقلاب ناامید کنند اما با رهنمودهای مقام معظم رهبری ُ تمام تلاش دولت بر این است که مشکلات مردم را حل نماید.

وی تصریح کرد: شرایط کشور بر کسی پوشیده نیست ُ روستای شاهرود منطقه ای مناسب برای کشاورزی است که مردم این روستا می توانند با مراجعه به جهاد کشاورزی و استفاده از تسهیلات ارزان قیمتُ کشاورزی این منطقه را رونق دهند.

جهانگیری با اشاره به نگاه دولت در پرداخت تسهیلات ارزان قیمت و ایجاد اشتغال افزود: افراد این روستا می توانند براساس ظرفیت ها و پتانسیل های موجود طرح ارائه دهند و تسهیلات ارزان قیمت دریافت کنند ُ در حال حاضر در بخش مرکزی در بخش کشاورزی کار وجود دارد اما نیروی کار وجود ندارد و در هر هکتار تعداد صد نفر مشغول به کار هستند.

وی در ادامه با توجه به مشکل آب و برق 5 خانوار روستای شاهرود دستور بررسی و رفع این مشکلات را صادر نمودُ همچنین جاده گلزار شهدای و زمین ورزشی این روستا در اولویت انجام قرار گرفت .

جهانگیری ادامه داد : با توجه به اینکه مطالعه ساخت سد روستای شاهرود به پایان رسیده است ُ در لیست انجام پروژه های سال آینده قرار می گیرد.

فرماندار حاجی آباد در این نشست با اشاره به جذب اعتبارات ستاد حوادث عنوان کرد: جهاد کشاورزی اقدامات لازم جهت ایجاد سیل بند این روستا انجام دهد.

در ادامه سفر به روستای شاهرود از خانه بهداشت این روستا بازدید و از زحمات بهورزان قدردانی شدُ همچنین از مدرسه روستا بازدید و مقرر گردید مشکل دیوارکشی و آب سردکن مدرسه روستا حل شود.

 

 

 

 

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.