جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
سر خط خبرها
مردم از ترددهای غیرضروری خودداری کنند
پیام تبریک فرماندار حاجی آباد به مناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)
نشست شورای توسعه و برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد
نشست ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان حاجی آباد برگزار شد
تلاش بی وقفه مجاهدین سلامت برای مقابله با ویروس کرونا در حاجی آباد
قدردانی فرماندار حاجی آباد از عوامل اجرایی طرح فاصله گذاری اجتماعی
قدردانی فرماندار حاجی‌آباد از مردم شهرستان در روز طبیعت
بازدید حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد از مبادی ورودی شهر حاجی آباد
سیزده بدر امسال در خانه بمانید و به شیوع کروناکمک نکنیم.
پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت فرا رسیدن سیزدهم فروردین روز طبیعت
پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت فرارسیدن دوازدهم فروردین
سرپرست امور آب و فاصلاب شهرستان حاجی آباد معرفی شد
بازدید از طرح فاصله گذاری اجتماعی در ورودی های شهر حاجی آباد
پیگیری آخرین وضعیت بارندگی و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در گفتگوی تلفنی استاندار هرمزگان با فرماندار حاجی آباد
مردم هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند
اخبار > برگزاری اجتماع مردمی شهرستان حاجی آباد در سوگ و گرامیداشت سردار بزرگ شهید حاج قاسم سلیمانی در روز دوشنبه مورخ 16/10/98


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٦٠٤ 

 تاریخ:1398/10/15 


برگزاری اجتماع مردمی شهرستان حاجی آباد در سوگ و گرامیداشت سردار بزرگ شهید حاج قاسم سلیمانی در روز دوشنبه مورخ 16/10/98

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست شورای اداری شهرستان گفت:‌ شهادت حاج قاسم سلیمانی محور اتحاد و انسجام و همدلی ملت ایران خواهد بود.

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد ُ حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست شورای اداری شهرستان ضمن عرض تسلیت و تبریک شهادت سردار بزرگ شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: امت مسلمان جهان در غم از دست دادن سردار حاج قاسم سلیمانی در سوگ هستند ُ حاج قاسم سلیمانی برای فرزندان شهداء پدری مهربان بود ُ او فارغ از هر حزب و جناحی ُ مجاهد و سرباز ولایت به معنی واقعی بود. شهادت حاج قاسم سلیمانی منشاْ اتحاد و انسجام و همدلی ملت ایران خواهد بود.

فرماندار حاجی آباد با بیان اینکه باید آرمان های شهدا و شهید قاسم سلیمانی به نسل آینده انتقال داده شود افزود: مراسم گرامیداشت سردار بزرگ با حضور مردم شهرستان در روز شنبه مورخ 16/10/98 در محل امامزادگان سید محمد و امیرنظام الدین شهر حاجی آباد برگزار می شود.

فرماندار حاجی آباد با اشاره به برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید بزرگ سردار حاجی قاسم سلیمانی در استان کرمان و حجم بالای تردد در مسیر شهرستان به سمت استان کرمان عنوان کرد: همه دستگاه های خدمات رسان آمادگی کامل جهت  ارائه هرگونه خدمات به عزاداران هستند.

وی از برگزاری مراسم گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در مراکز بخش ها خبر داد و گفت: دهیاران آمادگی کامل جهت همکاری با موکب شهید عبدالحمید سالاری در جهت خدمت به عزاداران داسته باشند.

رییس شورای اداری شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: با توجه به نزدیکی دهه فجر ُ ضروری است دستگا های اجرایی شهرستان در تکمیل پروژه های دستگاه خود اقدام نمایند

جهانگیری در پایان بر تعامل و همکاری همه دستگاه های اجرایی در برگزاری انتخابات پیش رو تاکید کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین شریفی امام جمعه حاجی آباد در این نشست ضمن عرض تسلیت شهادت سرلشکر حاج قاسم سلیمانی گفت: محبوبیت حاج قاسم سلیمانی به خاطر تفکر او بودُ محور مقاومت با وجود حاج قاسم سلیمانی جان تازه ای گرفت ُ حاج قاسم سلیمانی لرزه بر اندام اسراییلیها و آمریکاییها می انداخت و با فکر روشنی که داشت ُ داعشی های جنایتکار را از روی زمین محو کرد .

شریفی اضافه کرد: اینکه به شهید حاج قاسم سلیمانی  مالک اشتر می گویند سخن گزافه ای نگفته اند او 40 سال با تواضع و فروتنی مجاهدت کرد. با شهادت حاج قاسم سلیمانی :

1-مظلومیت جبهه مقاومت و سپاه برای دنیا نمایان شد.

2-آمریکاییها قابل اعتماد نیستند.

3-تنفر مردم و جبهه مقاومت از آمریکا چندبرابر شد.

4-شهادت حاج قاسم سلیمانی نشانه عجز و ناتوانی آمریکایی هاست.

5-جبهه مقاومت را تنومندتر کرد  و برکات زیادی برای کشور ما خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: حاج قاسم سلیمانی و امثال حاج قاسم بر گردن بشریت حق دارند و برای امنیت مسلمانان خانواده خود را رها کردند و جز شهادت نمی توانست پاداش مجاهدت های او باشد.

سرگرد میرزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ضمن تسلیت شهادت حاج قاسم سلیمانی ُ ابو مهدی المهندس و جمعی از فرماندهان جبهه مقاومت اظهار کرد: آنچه که سردار سلیمانی را از همرزمان او متمایز می کرد دینداری و تقید دینی او بودُ او فارغ از هر نگاهی در راه خدا مجاهدت کرد و پاداش متناسب با آن هم نصیبش شد.

میرزاده افزود: مراسم گرامیداشت سردار حاج قاسم سلیمانی روز دوشنبه مورخ 16/10/98 در محل امامزادگان سید محمد و امیرنظام الدین در ساعت 9 صبح برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی در استان کرمان از برپایی موکب در روستاهای سرچاهانُ گهکم و در محل امامزادگان سید محمد و امیرنظام الدین خبر داد.

 

گفتنی است در این نشست مقرر شد یکی از پارکهای شهر حاجی آباد به نام شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری و تندیس سردار بزرگ در یکی از میدان های شهر نصب شود.

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.