دوشنبه ٣١ خرداد ١٤٠٠
سر خط خبرها
نتایج قطعی شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهر فارغان
نتایج قطعی شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهر سرگز
نتایج قطعی شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهر حاجی آباد
پیام تشکر فرماندار حاجی‌آباد از حضور گسترده و باشکوه مردم در انتخابات
بازدید فرماندار حاجی‌آباد از شعب اخذ رای
۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰
پیام فرماندار حاجی‌آباد برای مشارکت پرشور در انتخابات
بررسی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان حاجی‌آباد
در نشست فرماندار حاجی‌آباد با مدیرکل امور مالیاتی پیگیری شد:
نشست مشترک هیات اجرایی و هیات نظارت بر انتخابات شهرستان حاجی‌آباد
پیام تبریک فرماندار حاجی آباد به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر
فرماندار حاجی‌آباد اعلام کرد:
نشست بررسی مشکلات واحدهای مرغداری شهرستان حاجی‌آباد
پیام تسلیت فرماندار فرماندار حاجی آباد به مناسبت شهادت امام جعفر صادق علیه السلام
۴۰ خودرو متخلف اعمال قانون شدند
اخبار > حمایت بیمه ای از ۴۲ نفر کارگر در پی شیوع ویروس کرونا در سال ۹۹ به کارگیری تعداد ۱۰۵ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی در طرح کارورزی پرداخت مشوق‌های بیمه‌ای برای ۲۱ نفر کسب رتبه اول اشتغال در استان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٥٢٧٧ 

 تاریخ:1400/03/13 


حمایت بیمه ای از ۴۲ نفر کارگر در پی شیوع ویروس کرونا در سال ۹۹ به کارگیری تعداد ۱۰۵ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی در طرح کارورزی پرداخت مشوق‌های بیمه‌ای برای ۲۱ نفر کسب رتبه اول اشتغال در استان

بهنام کریمی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری حاجی‌آباد گفت: ایجاد اشتغال واقعی نیازمند پیگیری و نظارت دقیق بر اجرای طرح‌های اشتغالزایی از سوی دستگاه‌های اجرایی است

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد، بهنام کریمی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری حاجی‌آباد در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان از پیگیری و نظارت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای به کارگیری افراد بومی در طرح‌های اشتغالزایی و ایجاد تحول در این حوزه تقدیر کرد.

کریمی در ادامه با ابراز رضایت از همت و تلاش مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان در ثبت اشتغال ایجاد شده در سامانه رصد و کسب رتبه اول اشتغال در استان افزود: هدف از پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی باید توانمندسازی و توسعه اقتصادی باشد لذا نظارت بر اجرای طرح ها و ایجاد اشتغال واقعی و رفع موانع تولید در اولویت کار دستگاه‌ها قرار گیرد.

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های خوبی در حوزه کشاورزی و دامداری در شهرستان وجود دارد و با وجود تقاضا های فراوان در این حوزه نباید طرح ها نیمه‌کاره رها شوند بلکه باید به اشتغال پایدار تبدیل شوند.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با اشاره اشتغال افراد بومی در کارگاه ها و کارخانه های فعال در شهرستان تاکید کرد: اداره  فنی و حرفه ای ،آموزش های مناسب با نیاز این کارگاه‌ها پیش‌بینی تا از اشتغال افراد بومی حمایت شود.

کریمی گفت:  با همکاری بانک‌ها پرداخت تسهیلات اشتغال در شهرستان عملکرد قابل قبولی داشته است، دستگاه اجرایی برای تحقق سهمیه اشتغال۱۴۰۰ شهرستان نهایت همکاری با اداره تعاون, کار و رفاه اجتماعی داشته باشند.

گفتنی است در این نشست در خصوص موانع پرداخت تسهیلات اشتغالزایی نیز توسط اعضا بحث و گفتگو شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.