جمعه ١٥ آذر ١٣٩٨
سر خط خبرها
هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه فرعی شهرستان حاجی آباد تشکیل شد.
برگزاری نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد
کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان
نهمین نشست شورای اداری شهرستان حاجی آباد با دستور کار برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان برگزار شد.
پنجمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
نباید به بهانه های مختلف تولید را تعطیل کرد.
تاکنون هیچ گونه ریزش ملخی در شهرستان حاجی آباد مشاهده نشده است/ بارندگی های اخیر در شهرستان خسارتی نداشته است.
پیگیری ایجاد پل عابر پیاده در روستاهای پرجمعیت و حاشیه جاده اصلی شهرستان
نشست کتابداران شهرستان با فرماندار حاجی آباد
از امکانات موجود برای جلب رضایتمندی مردم استفاده شود
راهپیمایی یوم الله 13 آبان نمایش انزجار از استکبار جهانی
پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت بوم الله 13 آبان
برگزاری مانور زلزله با رویکرد محله محوری
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد با موضوع تخصیص اعتبار به روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری برگزار شد.
دیدار دکتر مهریاری معاون دفتر توسعه ایمنی و حریم راه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با فرماندار حاجی آباد
اخبار > نهمین نشست شورای اداری شهرستان حاجی آباد با دستور کار برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان برگزار شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٩٧٩ 

 تاریخ:1398/08/21 


نهمین نشست شورای اداری شهرستان حاجی آباد با دستور کار برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان برگزار شد.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست شورای اداری شهرستان گفت: برگزاری کنگره ملی شهدای استان هرمزگانُ سرمایه گذاری بزرگی است که فرهنگ ایثار و شهادت را در بین نسل آینده نهادینه می کند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد ُ  نهمین نشست شورای اداری شهرستان حاجی آباد با دستور کار برنامه ریزی برگزاری کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان به ریاست حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد برگزار شد.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در این نشست ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس گفت: باید بر خود ببالیم که در استانی زندگی می کنیم که 1500 شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی نموده است و این نشان از وجود فرهنگ ایثار و شهادت در این استان است.

فرماندار حاجی آباد با بیان اینکه امروز زنده نگه داشتن یاد شهداء کمتر از شهادت نیست افزود: برگزاری کنگره شهدای استان سرمایه گذاری بزرگی است که فرهنگ ایثار و شهادت را در بین نسل آینده نهادینه می کند.

جهانگیری تصریح گرد: اگر امروز ملت مقتدر ایران اسلامی با تمام توان در مقابل  ابرقدرتها می ایستد ُ می خواهد به دشمنان بفهماند که ملت ایران با همان روحیه اوایل انقلاب و با نثار خون خود از نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع می کند.

وی در ادامه با تاکید بر مشارکت همه مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان در برکزاری هرچه باشکوهتر کنگره ملی 1500 شهید استان عنوان کرد: همه ادارات و نهادها ملزم به مشارکت برای برنامه ریزی و هماهنگی این مراسم هستند.

رییس شورای اداری شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ریزش مجدد ملخ صحرایی در برخی از شهرستان ها و احتمال بارندگی یادآور شد: همه دستگاه های اجرایی شهرستان آمادگی لازم را باید در مواقع بحران داشته باشند.

وی با بیان اقدامات دولت و اینکه جذب و حمایت از سرمایه کذاران در این شرایط خاص کشور کار بسیار بزرگی است عنوان کرد:  عده ای در خارج از کشور به دنبال ایجاد ناامیدی در بین مردم هستند ُ مدیران دستکاه های اجرایی شهرستان پیگیر تکمیل پروژه ها جهت افتتاح در دهه مبارک فجر باشند .

جهانگیری اضافه کرد: تکریم ارباب رجوع در اولویت ادارت شهرستان قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلین شریفی امام جمعه حاجی آباد در این نشست گفت: بندگی درجه و مراتبی دارد که اوج بندگی ُ شهادت است.

شریفی در ادامه با بیان اینکه دشمن به دنبال کمرنگ کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین ملت ایران است افزود: تا زمانیکه جوانان ما با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا هستند و در مقابل دشمن از جان خود می گذرند ُ دشمن نمی تواند کاری را از پیش ببرد.

امام جمعه حاجی آباد با تاکید بر اینکه گرامیداشت یاد  شهداء یگ وظیفه است عنوان کرد: زنده نگه داشتن یاد شهداء ُ زنده نگه داشتن آرمانهای شهداست.

وی ادامه داد: آرمان شهداء اسلام خواهی بوده است و این آرمان  باید  به نسل آینده انتقال داده شود.

سرگرد میرزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد شهداء وظیفه است گفت: کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان در دی ماه سالجاری در محل مصلای شهر بندرعباس با حضور خانواده های شهداء ُ مسئولین و اقشار مختلف مردم برگزار می شود.

میرزاده ضمن تشریح برنامه های شهرستان در خصوص برگزاری کنگره ملی شهدای استان یادآور شد: تا قبل از برگزاری کنگره ملی شهدای استان تعداد 3 یادواره شهداء در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

وی در ادامه از برپایی موکب شهید عبدالحمید سالاری اولین شهید مدافع حرم استان در محل برگزاری کنگره 1500 شهید استان خبر داد و افزود: موکب شهید عبدالحمید سالاری در ایام برگزاری کنگره پذیرای مهمانان خواهد بود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.