جمعه ١٥ آذر ١٣٩٨
سر خط خبرها
هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه فرعی شهرستان حاجی آباد تشکیل شد.
برگزاری نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد
کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان
نهمین نشست شورای اداری شهرستان حاجی آباد با دستور کار برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان برگزار شد.
پنجمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
نباید به بهانه های مختلف تولید را تعطیل کرد.
تاکنون هیچ گونه ریزش ملخی در شهرستان حاجی آباد مشاهده نشده است/ بارندگی های اخیر در شهرستان خسارتی نداشته است.
پیگیری ایجاد پل عابر پیاده در روستاهای پرجمعیت و حاشیه جاده اصلی شهرستان
نشست کتابداران شهرستان با فرماندار حاجی آباد
از امکانات موجود برای جلب رضایتمندی مردم استفاده شود
راهپیمایی یوم الله 13 آبان نمایش انزجار از استکبار جهانی
پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت بوم الله 13 آبان
برگزاری مانور زلزله با رویکرد محله محوری
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد با موضوع تخصیص اعتبار به روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری برگزار شد.
دیدار دکتر مهریاری معاون دفتر توسعه ایمنی و حریم راه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با فرماندار حاجی آباد
اخبار > پنجمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان حاجی آباد برگزار شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٩٦٢ 

 تاریخ:1398/08/20 


پنجمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت: با توجه به ظرفیتی که در شهرستان وجود دارد باید اقدامات و فعالیتهای اشتغالزایی ادامه دار باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آبادُ حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست شورای اشنغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت:با توجه به ظرفیتی که در شهرستان وجود دارد باید اقدامات اشتغالزایی ادامه دار باشد.

جهانگیری در ادامه با بیان اینکه در طرح های اشتغالزایی باید به نیروی بومی توجه شود خاطرنشان کرد: کارفرمایان اولویت جذب نیروی مورد نیاز خود را افراد بومی قرار دهند .

وی در بخش دیکری از سخنان خود با اشاره به احداث شهرگ صنعتی دولومیت ُ کنسانتره تنگ زاغ و معادن دهستان کوهشاه و تعهد اشتغال این طرح ها تاکید کرد: کارفرمایان از اکنون رشته های  مورد نیاز خود را به مرکز فنی و حرفه ای شهرستان اعلام تا نیروی کار مورد نیاز آموزش های لازم را ببینند.

رییس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری حاجی آباد اضافه کرد: دستگاه های متولی ایجاد اشتغال پیگیر تسهیلات اختصاص داده شده باشند و نباید این تسهیلات برگشت بخورد .

فرماندار حاجی آباد خواستار همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان با بنیاد علوی مستقر در شهرستان در راستای توانمندسازی روستاییان و ایجاد اشتغال شد.

وی با تاکید بر اینکه اشتغال ایجاد شده در شهرستان باید در سامانه رصد ثبت شود اضافه کرد: کارفرمایان ُ بیمه کارکران را نادیده نگیرند .

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به سیاستهای دولت در ایجاد اشتغال یادآور شد: جذب و حمایت از  سرمایه گذار در اولویت دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

قاسمی افشار رییس اداره کارُ تعاون و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت: از ابتدای سالجاری تعداد 743 شغل در سامانه رصد شهرستان به ثبت رسیده است که با توجه به سهمیه شهرستان ُ 50 درصد آن محقق شده است.

وی با اشاره به سرشماری سال 95 و تعداد بیکاران شهرستان افزود: تعداد بیکاران واقعی شهرستان با فرصتهای شغلی ایجاد شده در سالهای اخیر کاهش یافته است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.