سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨
سر خط خبرها
هماهنگی برنامه های دهه مبارک فجر در نشست شواری اداری شهرستان حاجی آباد
رییس جدید اداره پست شهرستان حاجی آباد معارفه شد.
رییس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان حاجی آباد معارفه شد.
جلسه هماهنگی پروژه های دهه فجر شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
برگزاری دومین مجمع سلامت شهرستان حاجی آباد
نشست کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
نشست شورای آرد و نان شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
بررسی ساماندهی رودخانه شهر حاجی آباد و رودخانه مرادآباد در شورای حفاظت منابع آب شهرستان حاجی آباد
سرانه فضای مطالعاتی شهرستان حاجی آباد رشد داشته است.
توزیع 358 بسته بهداشتی در بین دانش آموزان حاجی آبادی
اجرای طرح خانه به خانه فلج اطفال از 28 دی ماه
نشست حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد با مردم روستای نساء
دیدار حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد با خانواده شهید افشگه در روستای شاهرود
نشست حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد با مردم روستای شاهرود
آماده باش اعضای ستاد بحران شهرستان حاجی آباد در پی ورود سامانه بارشی در پایان هفته
اخبار > نباید به بهانه های مختلف تولید را تعطیل کرد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٩٦١ 

 تاریخ:1398/08/20 


نباید به بهانه های مختلف تولید را تعطیل کرد.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان گفت: تسهیل و رفع موانع واحدهای تولیدی و صنعتی ضرورتی است که بایستی با تلاش مضاعف دستگاه ها به آن عمل شود.

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد ُ  در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و در ادامه اقدامات و تلاشهای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان به منظور تحقق رونق تولید ُ نشست کارگروه و رفع موانع تولید شهرستان حاجی آباد به ریاست حمید جهانگیری فرماندار و اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برگزار شد.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در این نشست اظهار کرد: تسهیل و رفع موانع واحدهای تولیدی و صنعتی ضرورتی است که بایستی با تلاش مضاعف دستگاه ها به آن عمل شود.

فرماندار حاجی آباد تصریح کرد: رویکرد کارگروه رفع موانع تولید شهرستان نسبت به مسائل تولیدی از دغدغه های دولت در راستای ایجاد اشتغال است که این مهم در اولویت کاری دستگاه های اجرایی است.

جهانگیری تاکید کرد: از دستگاه های اجرایی شهرستان انتظار می رود که در جهت رونق تولید نقش تسهیل کننده داشته باشند تا در آینده شاهد تحول و توسعه پایدار در سطح شهرستان باشیم.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شهرستان در حوزه کشاورزی و ایجاد اشتغال افزود: استقبال خوبی از سوی مردم شهرستان در احداث گلخانه ها شکل گرفته است که باید سعی شود از جوانان تحصیلکرده و متقاضی کار در این حوزه حمایت شود.

رییس کارگروه رفع موانع تولید شهرستان در خصوص واحد تولیدی لوله و اتصالات علی آباد گفت: مشکلات و موانع این واحد تولیدی بررسی و رفع شود.

جهانگیری در ادامه با اشاره به تمدید پروانه کشتارگاه  عنوان کرد:  پروانه طرح کشتارگاه در صورت فعالیت تمدید و در غیر اینصورت ابطال شود.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت معادن در کنار کشاورزی استفاده شود و نباید به بهانه های مختلف جلوی توسعه را گرفت یادآور شد: سنگ آهن معدن تنگ زاغ نباید به صورت خام فروخته شود و کشاورزان باید به صورت قانونی خواسته خود را پیگیری کنند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.