جمعه ١٥ آذر ١٣٩٨
سر خط خبرها
هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه فرعی شهرستان حاجی آباد تشکیل شد.
برگزاری نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد
کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان
نهمین نشست شورای اداری شهرستان حاجی آباد با دستور کار برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان برگزار شد.
پنجمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
نباید به بهانه های مختلف تولید را تعطیل کرد.
تاکنون هیچ گونه ریزش ملخی در شهرستان حاجی آباد مشاهده نشده است/ بارندگی های اخیر در شهرستان خسارتی نداشته است.
پیگیری ایجاد پل عابر پیاده در روستاهای پرجمعیت و حاشیه جاده اصلی شهرستان
نشست کتابداران شهرستان با فرماندار حاجی آباد
از امکانات موجود برای جلب رضایتمندی مردم استفاده شود
راهپیمایی یوم الله 13 آبان نمایش انزجار از استکبار جهانی
پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت بوم الله 13 آبان
برگزاری مانور زلزله با رویکرد محله محوری
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد با موضوع تخصیص اعتبار به روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری برگزار شد.
دیدار دکتر مهریاری معاون دفتر توسعه ایمنی و حریم راه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با فرماندار حاجی آباد
اخبار > نباید به بهانه های مختلف تولید را تعطیل کرد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٩٦١ 

 تاریخ:1398/08/20 


نباید به بهانه های مختلف تولید را تعطیل کرد.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان گفت: تسهیل و رفع موانع واحدهای تولیدی و صنعتی ضرورتی است که بایستی با تلاش مضاعف دستگاه ها به آن عمل شود.

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد ُ  در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و در ادامه اقدامات و تلاشهای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان به منظور تحقق رونق تولید ُ نشست کارگروه و رفع موانع تولید شهرستان حاجی آباد به ریاست حمید جهانگیری فرماندار و اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برگزار شد.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در این نشست اظهار کرد: تسهیل و رفع موانع واحدهای تولیدی و صنعتی ضرورتی است که بایستی با تلاش مضاعف دستگاه ها به آن عمل شود.

فرماندار حاجی آباد تصریح کرد: رویکرد کارگروه رفع موانع تولید شهرستان نسبت به مسائل تولیدی از دغدغه های دولت در راستای ایجاد اشتغال است که این مهم در اولویت کاری دستگاه های اجرایی است.

جهانگیری تاکید کرد: از دستگاه های اجرایی شهرستان انتظار می رود که در جهت رونق تولید نقش تسهیل کننده داشته باشند تا در آینده شاهد تحول و توسعه پایدار در سطح شهرستان باشیم.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شهرستان در حوزه کشاورزی و ایجاد اشتغال افزود: استقبال خوبی از سوی مردم شهرستان در احداث گلخانه ها شکل گرفته است که باید سعی شود از جوانان تحصیلکرده و متقاضی کار در این حوزه حمایت شود.

رییس کارگروه رفع موانع تولید شهرستان در خصوص واحد تولیدی لوله و اتصالات علی آباد گفت: مشکلات و موانع این واحد تولیدی بررسی و رفع شود.

جهانگیری در ادامه با اشاره به تمدید پروانه کشتارگاه  عنوان کرد:  پروانه طرح کشتارگاه در صورت فعالیت تمدید و در غیر اینصورت ابطال شود.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت معادن در کنار کشاورزی استفاده شود و نباید به بهانه های مختلف جلوی توسعه را گرفت یادآور شد: سنگ آهن معدن تنگ زاغ نباید به صورت خام فروخته شود و کشاورزان باید به صورت قانونی خواسته خود را پیگیری کنند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.