چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨
سر خط خبرها
دیدار کارکنان اداره ورزش و جوانان و روسای هیات های ورزشی شهرستان با فرماندار حاجی آباد
نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان برگزار شد.
دیدار و گفتگوی صمیمی استاندار هرمزگان با اهالی دهستان کوهشاه
افتتاح نمایشگاه توانمندیهای روستایی بخش احمدی
پیش بینی اشتغال ۵۶ نفر در طرح فرآوری کنسانتره روستای چاله الیاس شهرستان حاجی آباد
بازدید حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد به همراه اعضای کارگروه رفع موانع تولید شهرستان از طرح فرآوری کنسانتره روستای چاله مورت
دیدار مدیر خطوط لوله نفت استان هرمزگان با فرماندار حاجی آباد
نشست دکتر خیری رییس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد
کلنگ سالن ورزشی 1200 نفری شهرحاجی آباد امسال زده می شود.
افتتاح خانه بوم گردی زوستای کشکوییه
برگزاری همایش روز ملی روستا و عشایر
کلنگ زنی احداث ساختمان آتش نشانی روستای باغات
همایش ملی روز روستا و عشایر در روستای باغات برگزار شد.
ساختمان جدید پاسگاه گهکم افتتاح شد.
پیام تبریک فرماندار حاجی آباد به مناسبت روز ملی روستا
اخبار > اعتماد بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی است.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٥١٠ 

 تاریخ:1398/07/13 


اعتماد بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی است.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در مراسم صبحگاه مشترک ویژه هفته نیروی انتظامی گفت: شهرستان حاجی آباد یکی از شهرستانهای امن کشور است

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد ُ حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: یکی از خواسته های اصلی مردم ُ امنیت است که این امنیت زمانی ممکن است که مردم به نیروی انتظامی اعتماد کنند .

فرماندار حاجی آباد ادامه داد: امروز اگر روستاییانُ عشایر ُ شهرنشینان امنیت و آسایش دارند از امنیتی است که توسط نیروهای انتظامی و امنیتی ایجاد شده است.

جهانگیری با بیان اینکه رضایتمندی مردم از نیروی انتظامی در شهرستان قابل قبول است افزود: شهرستان حاجی آباد وسیع و پراکنده است اما با همت نیروی های انتظامی و امنیتی یکی از شهرستان امن در سطح استان است که این با تلاش شبانه روزی حاصل شده است.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت امنیت در کشورهای همسایه یادآور شد: اتحاد و همدلی و ارتباط بین مردم و نیروهای نظامی و انتظامی در ایران اسلامی امنیت را مثال زدنی کرده است.

رییس شورای تامین شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: دشمنان ایران اسلامی تلاش می کنند که مردم را در حوزه اقتصادی ناامید و معترض کنند اما مردم ما هوشیار هستند و این توطئه دشمن را به شکست تبدیل کردند و بازار ما دارای ثبات و کاهش قیمت در کالاهای اساسی و مورد نیاز داشته ایم.

وی با تاکید بر ایجاد زمینه امن برای سرمایه گذاران داخلی تصریح کرد: از زحمات مجموعه نیروی انتظامی شهرستان که با برنامه ریزی مناسب عملکرد خوبی داشته اند تشکر می کنم.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.