سه شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٩
سر خط خبرها
پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت هفته قوه قضاییه
بازدید فرماندار حاجی‌آباد از پروژه های شهرک صنعتی شهر حاجی آباد
آسفالت 71 کیلومتر راههای روستایی شهرستان و 90 درصد از کل راههای خاکی مصوب در بخش احمدی
مردم بزرگترین نقش برای مهار و کنترل شیوع ویروس کرونا دارند.
بازدید فرماندار حاجی آباد از صنوف سطح شهر حاجی آباد
اجرای طرح غربالگری اصناف در شهرستان حاجی آباد برای مقابله با شیوع کرونا
بازدید فرماندار حاجی آباد از پست ۶۳ کیلو ولت دو راهی دهستان
مراسم تکریم و معارفه رئیس بهزیستی شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
دیدار رئیس و کارکنان اداره محیط زیست شهرستان حاجی آباد با فرماندار.
کرونا در کمین ما
اولین نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
پلمپ سه واحد صنفی در بازدید فرماندار حاجی آباد از صنوف مختلف سطح شهر حاجی آباد
رییس ستاد مبارزه با کرونا گفت:
رییس ستاد مبارزه با کرونا گفت:
فرماندار حاجی آباد گفت:
اخبار > نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١٤٨ 

 تاریخ:1398/06/11 


نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد گفت: موفقیت تمام برنامه های ملی در سطح جامعه نیازمند کمک و همکاری به آموزش و پرورش است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آبادُ حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست شورای آموزش و پرورش ضمن تسلیت ایام محرم با اشاره به اهمیت وجود آموزش و پرورش توانمند و پویا گفت: اگر بخواهیم در همه حوزه های سیاسیُ علمی پژوهشیُ اقتصادی و ... رشد کنیم توجه به آموزش و پرورش یک اصل پایه است.

جهانگیری یادآور شد: موفقیت تمام برنامه های ملی در سطح جامعه نیازمند کمک و همکاری به آموزش و پرورش است.

فرماندار حاجی آباد با تاکید بر کیفیت و عدالت آموزشی تصریح کرد: در آستانه بازگشایی مدارس ُ بررسی وضعیت مدارس ناایمنُ ثبت نام دانش آموزانُ ساماندهی معلمان و تجهیزات لازم از اولویت های کاری آموزش و پرورش است.

وی افزود: در ساخت مدارس در دولت تدبیر و امید در شهرستان اقدامات خوبی شده است اما کافی نیست باید فضایی ایجاد کنیم که دانش آموزان به جایگاه علم و دانش پی ببرند.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان عنوان کرد: سرویس مدارس از دغدغه های ما و خانواده هاست ُ برنامه ریزی شود که در ابتدای مهر مشکلی در این خصوص  نداشته باشیم و خانواده ها به سراغ سرویس های مدارس معتبر بروند.

جهانگیری گفت: جلب سرمایه های مردمی و مشارکت خیرین از منابع قابل اعتماد و ارزشمند است که با دعوت از آنها هم به دانش آموزان بی بضاعت کمک می شود و هم بخشی از مشکلات آموزش و پرورش حل می شود.

حسین پور رییس آموزش و پرورش شهرستان در این نشست با اشاره به تجهیزات خریداری شده برای مدارس گفت: تعداد 185 صندلی و تعداد 15 دستگاه رایانه جهت هوشمندسازی مدارس خریداری شده است.

حسین پور افزود: برای سال تحصیلی پیش رو تعداد 342 کلاس درس ابتداییُ 125 کلاس درس متوسطه اولُ 45 کلاس درس متوسطه دومُ 52 کلاس درس کار و دانش و تعداد 17 کلاس درس فنی و حرفه ای پیش بینی شده است.

وی عنوان کرد: در سال تحصیلی جدید به تعداد 1160 نفر معلم نیازمندیم که تاکنون 933 نفر ابلاغات خود را دریافت کرده اند و مابقی نیز به زودی ساماندهی می شوند.

رییس آموزش و پرورش از برگزاری مراسم احلی من العسل ویژه دانش آموزان متوسطه اول و دوم در شانزدهم شهریورماه سالجاری خبر داد و افزود: این سوگواره در هفتمین روز از ماه محرم در محل امامزادگان سید محمد و امیرنظام الدین شهر حاجی آباد برگزار می شود.

وی ادامه داد: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در حال آماده شدن است و هدف از تهیه این سند تصمیم گیری در خود مناطق است و از تعداد دستورالعمل ها و بخشنامه های کلی برای تمامی مناطق کاسته شود که بعد از نهایی شدن به مدارس ارسال می شود.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.