سه شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٩
سر خط خبرها
پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت هفته قوه قضاییه
بازدید فرماندار حاجی‌آباد از پروژه های شهرک صنعتی شهر حاجی آباد
آسفالت 71 کیلومتر راههای روستایی شهرستان و 90 درصد از کل راههای خاکی مصوب در بخش احمدی
مردم بزرگترین نقش برای مهار و کنترل شیوع ویروس کرونا دارند.
بازدید فرماندار حاجی آباد از صنوف سطح شهر حاجی آباد
اجرای طرح غربالگری اصناف در شهرستان حاجی آباد برای مقابله با شیوع کرونا
بازدید فرماندار حاجی آباد از پست ۶۳ کیلو ولت دو راهی دهستان
مراسم تکریم و معارفه رئیس بهزیستی شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
دیدار رئیس و کارکنان اداره محیط زیست شهرستان حاجی آباد با فرماندار.
کرونا در کمین ما
اولین نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
پلمپ سه واحد صنفی در بازدید فرماندار حاجی آباد از صنوف مختلف سطح شهر حاجی آباد
رییس ستاد مبارزه با کرونا گفت:
رییس ستاد مبارزه با کرونا گفت:
فرماندار حاجی آباد گفت:
اخبار > فرماندار حاجی آباد در جمع نمازگزاران نماز جمعه شهر حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٠٨٢ 

 تاریخ:1398/06/08 


فرماندار حاجی آباد در جمع نمازگزاران نماز جمعه شهر حاجی آباد

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد گفت: ایجاد زیرساختهای عمرانی و اشتغال از اولویت های کاری دستگاه های اجرایی شهرستان است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آبادُ حمید جهانگیری در در جمع نمازگزاران نماز جمعه ضمن تبریک هفته دولت و عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم اظهار کرد:‌از امام جمعه محترم و ستاد برگزاری نماز جمعه تشکر می کنم که امروز این فرصت را به بنده و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان دادند تا ضمن بیان عملکرد یکساله دولت به خواسته های مردم پاسخ دهیم.

جهانگیری افزود: در هفته دولت تعداد 52 پروژه با اعتبار 81 میلیارد تومان در بخش های کشاورزیُ حمل و نقلُ آموزشیُ بهداشتیُ ورزشی و حمایتی و فرهنگی به بهره برداری رسید.

فرماندار حاجی آباد با بیان اولویت های کاری دستگاه های اجرایی شهرستان تصریح کرد: در ایجاد زیرساختهای عمرانی و اشتغال در شهرستان اقدامات خوبی انجام گرفته است تا جوانان جویای کار دغدغه اشتغال نداشته باشند.

وی ضمن تشکر از همراهی مردم از تعامل امام جمعه محترم که پیشقدم در حل مشکلات مردم هستند قدردانی کرد و گفت: در این شرایط خاص کشور باید این تعامل و همراهی را حفظ کرد.

جهانگیری با بیان توطئه های دشمنان علیه کشور افزود: دشمنان فکر می کردند که با تحریم ها مردم ما از نظام ناامید می شوند اما مردم ما عزت خود را با هیچ چیز دیگری عوض نکردند و نمی کنند.

نماینده عالی دولت با اشاره به تعامل ایجاد شده در بین دستگاه ها و نهادها و حمایت استاندار محترم و نماینده ولی فقیه در استان که اولین سفر خود را به مناطق محروم از شهرستان حاجی آباد شروع کرد عنوان کرد: با این نگاه آینده شهرستان حاجی آباد بسیار روشن است و با پروژه های که در دست اقدام است تا چندسال آینده مشکلی در حوزه عمرانی و اشتغال نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: بخش کشاورزی که عمده درآمد مردم شهرستان از این بخش است و 70 درصد مردم در ایم حوزه اشتغال دارند اقدامات خوبی در صنعتی کردن کشاورزی شده است که هم سودآوری برای مردم داشته باشد و هم در مصرف آب صرفه جویی شود.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.