چهارشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٨
سر خط خبرها
برگزاری نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد
کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان
نهمین نشست شورای اداری شهرستان حاجی آباد با دستور کار برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان برگزار شد.
پنجمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
نباید به بهانه های مختلف تولید را تعطیل کرد.
تاکنون هیچ گونه ریزش ملخی در شهرستان حاجی آباد مشاهده نشده است/ بارندگی های اخیر در شهرستان خسارتی نداشته است.
پیگیری ایجاد پل عابر پیاده در روستاهای پرجمعیت و حاشیه جاده اصلی شهرستان
نشست کتابداران شهرستان با فرماندار حاجی آباد
از امکانات موجود برای جلب رضایتمندی مردم استفاده شود
راهپیمایی یوم الله 13 آبان نمایش انزجار از استکبار جهانی
پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت بوم الله 13 آبان
برگزاری مانور زلزله با رویکرد محله محوری
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد با موضوع تخصیص اعتبار به روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری برگزار شد.
دیدار دکتر مهریاری معاون دفتر توسعه ایمنی و حریم راه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با فرماندار حاجی آباد
دستاورد وقف خدمت به مردم است.
اخبار > فرماندار حاجی آباد در جمع نمازگزاران نماز جمعه شهر حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٠٨٢ 

 تاریخ:1398/06/08 


فرماندار حاجی آباد در جمع نمازگزاران نماز جمعه شهر حاجی آباد

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد گفت: ایجاد زیرساختهای عمرانی و اشتغال از اولویت های کاری دستگاه های اجرایی شهرستان است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آبادُ حمید جهانگیری در در جمع نمازگزاران نماز جمعه ضمن تبریک هفته دولت و عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم اظهار کرد:‌از امام جمعه محترم و ستاد برگزاری نماز جمعه تشکر می کنم که امروز این فرصت را به بنده و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان دادند تا ضمن بیان عملکرد یکساله دولت به خواسته های مردم پاسخ دهیم.

جهانگیری افزود: در هفته دولت تعداد 52 پروژه با اعتبار 81 میلیارد تومان در بخش های کشاورزیُ حمل و نقلُ آموزشیُ بهداشتیُ ورزشی و حمایتی و فرهنگی به بهره برداری رسید.

فرماندار حاجی آباد با بیان اولویت های کاری دستگاه های اجرایی شهرستان تصریح کرد: در ایجاد زیرساختهای عمرانی و اشتغال در شهرستان اقدامات خوبی انجام گرفته است تا جوانان جویای کار دغدغه اشتغال نداشته باشند.

وی ضمن تشکر از همراهی مردم از تعامل امام جمعه محترم که پیشقدم در حل مشکلات مردم هستند قدردانی کرد و گفت: در این شرایط خاص کشور باید این تعامل و همراهی را حفظ کرد.

جهانگیری با بیان توطئه های دشمنان علیه کشور افزود: دشمنان فکر می کردند که با تحریم ها مردم ما از نظام ناامید می شوند اما مردم ما عزت خود را با هیچ چیز دیگری عوض نکردند و نمی کنند.

نماینده عالی دولت با اشاره به تعامل ایجاد شده در بین دستگاه ها و نهادها و حمایت استاندار محترم و نماینده ولی فقیه در استان که اولین سفر خود را به مناطق محروم از شهرستان حاجی آباد شروع کرد عنوان کرد: با این نگاه آینده شهرستان حاجی آباد بسیار روشن است و با پروژه های که در دست اقدام است تا چندسال آینده مشکلی در حوزه عمرانی و اشتغال نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: بخش کشاورزی که عمده درآمد مردم شهرستان از این بخش است و 70 درصد مردم در ایم حوزه اشتغال دارند اقدامات خوبی در صنعتی کردن کشاورزی شده است که هم سودآوری برای مردم داشته باشد و هم در مصرف آب صرفه جویی شود.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.