يکشنبه ٠٣ شهريور ١٣٩٨
سر خط خبرها
نشست فرماندار حاجی آباد با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دولت
پیام تبریک فرماندار حاجی آباد به مناست هفته دولت
پیام تبریک فرماندار حاجی آباد به مناسبت فرا رسیدن میلاد امام موسی کاظم (ع)
اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
بازدید از دهستان کوهشاه
مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
جلسه هماهنگی برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی
تعداد 60 زوج جوان به مناسبت عید غدیر خم در روستای سراح بخش احمدی راهی خانه بخت می شوند.
معرفی مسئول جدید حراست فرمانداری حاجی آباد
افتتاح نمایشگاه عرضه کالاهای اساسی در نیمه اول شهریور ماه /ایجاد زیرساختهای اشتغال در شهرستان
تجلیل از خبرنگاران شهرستان حاجی آباد
انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان حاجی آباد با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان و اعضای کارگروه رفع موانع تولید استان
بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان از اقدامات اجتماعی شرکت های سرمایه گذار ( معدن تنگ زاغ) در شهرستان حاجی آباد
اخبار > انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین شهرستان حاجی آباد برگزار شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٧٠١ 

 تاریخ:1398/05/16 


انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین شهرستان حاجی آباد با حضور حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد و جمعی از خیرین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد ُ حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست برگزاری انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین شهرستان حاجی آباد گفت: مجمع خیرین شهرستان با هدف خدمت به مردم در زمینه های عام المنفعه تشکیل شده است.

جهانگیری با بیان اینکه مجمع خیرین باید به دور از نگاه سیاسی در حوزه های مختلف به فعالیت بپردازد افزود: از اهداف این مجمع مشارکت بخش مردمی برای حل مشکلات است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ظرفیتها و پنانسیل های شهرستان در حوزه اشتغالزایی یادآور شد:‌ اولویت شهرستان در حوزه اشتعالزایی ایجاد و توسعه گلخانه بوده است که تاکنون بالغ بر 140 هکتار گلخانه با ظرفیت اشتغالزایی قابل توجهی ایجاد شده است.

 فرماندار حاجی آباد دومین پتانسیل شهرستان را معادن خواند و گفت: ایجاد کارخانه های فرآوری دومین اولویت شهرستان در ایجاد اشتغال است که در این راستا شهرک صنعتی دولومیت با ظرفیت اشتغالزایی 3 هزار نفر در حال احداث است.

نماینده عالی دولت افزود: نگاه دولت در حوزه عمرانی همسو با ایجاد عدالت اجتماعی است و این مهم با پرداخت ارزش افزوده به دهیاران و شهرداری ها متناسب با جمعیت آنها مد نظر است که معتقدیم تا سالهای آینده چهره شهرها متحول خواهند شد.

وی در پایان با بیان دغدفه های اجتماعی از افتتاح مجتمع دارالایتام شهرستان در هفته دولت خبر داد و عنوان کرد: دارالایتام شهرستان با کمک خیرین شهرستان ساخته شده است که با رایزنی های صورت گرفته در اختیار دختران بی سرپرست جهت تحصیل قرار خواهد گرفت.

گفتنی است در این انتخابات حسن عباسپور-مسلم بارانی اسماعیل بهرامی نظر کامران-علی عباسلو-امید جهانگیری و آزاد عوض پور به عنوان هیات مدیره و محمد غلامپور و وکیل دهقانی بع عنوان بازرسان انتخاب شدند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.