جمعه ١٥ آذر ١٣٩٨
سر خط خبرها
هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه فرعی شهرستان حاجی آباد تشکیل شد.
برگزاری نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد
کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان
نهمین نشست شورای اداری شهرستان حاجی آباد با دستور کار برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان برگزار شد.
پنجمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
نباید به بهانه های مختلف تولید را تعطیل کرد.
تاکنون هیچ گونه ریزش ملخی در شهرستان حاجی آباد مشاهده نشده است/ بارندگی های اخیر در شهرستان خسارتی نداشته است.
پیگیری ایجاد پل عابر پیاده در روستاهای پرجمعیت و حاشیه جاده اصلی شهرستان
نشست کتابداران شهرستان با فرماندار حاجی آباد
از امکانات موجود برای جلب رضایتمندی مردم استفاده شود
راهپیمایی یوم الله 13 آبان نمایش انزجار از استکبار جهانی
پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت بوم الله 13 آبان
برگزاری مانور زلزله با رویکرد محله محوری
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد با موضوع تخصیص اعتبار به روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری برگزار شد.
دیدار دکتر مهریاری معاون دفتر توسعه ایمنی و حریم راه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با فرماندار حاجی آباد
اخبار > انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین شهرستان حاجی آباد برگزار شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٧٠١ 

 تاریخ:1398/05/16 


انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین شهرستان حاجی آباد با حضور حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد و جمعی از خیرین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد ُ حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست برگزاری انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین شهرستان حاجی آباد گفت: مجمع خیرین شهرستان با هدف خدمت به مردم در زمینه های عام المنفعه تشکیل شده است.

جهانگیری با بیان اینکه مجمع خیرین باید به دور از نگاه سیاسی در حوزه های مختلف به فعالیت بپردازد افزود: از اهداف این مجمع مشارکت بخش مردمی برای حل مشکلات است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ظرفیتها و پنانسیل های شهرستان در حوزه اشتغالزایی یادآور شد:‌ اولویت شهرستان در حوزه اشتعالزایی ایجاد و توسعه گلخانه بوده است که تاکنون بالغ بر 140 هکتار گلخانه با ظرفیت اشتغالزایی قابل توجهی ایجاد شده است.

 فرماندار حاجی آباد دومین پتانسیل شهرستان را معادن خواند و گفت: ایجاد کارخانه های فرآوری دومین اولویت شهرستان در ایجاد اشتغال است که در این راستا شهرک صنعتی دولومیت با ظرفیت اشتغالزایی 3 هزار نفر در حال احداث است.

نماینده عالی دولت افزود: نگاه دولت در حوزه عمرانی همسو با ایجاد عدالت اجتماعی است و این مهم با پرداخت ارزش افزوده به دهیاران و شهرداری ها متناسب با جمعیت آنها مد نظر است که معتقدیم تا سالهای آینده چهره شهرها متحول خواهند شد.

وی در پایان با بیان دغدفه های اجتماعی از افتتاح مجتمع دارالایتام شهرستان در هفته دولت خبر داد و عنوان کرد: دارالایتام شهرستان با کمک خیرین شهرستان ساخته شده است که با رایزنی های صورت گرفته در اختیار دختران بی سرپرست جهت تحصیل قرار خواهد گرفت.

گفتنی است در این انتخابات حسن عباسپور-مسلم بارانی اسماعیل بهرامی نظر کامران-علی عباسلو-امید جهانگیری و آزاد عوض پور به عنوان هیات مدیره و محمد غلامپور و وکیل دهقانی بع عنوان بازرسان انتخاب شدند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.