جمعه ١٥ آذر ١٣٩٨
سر خط خبرها
هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه فرعی شهرستان حاجی آباد تشکیل شد.
برگزاری نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد
کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان
نهمین نشست شورای اداری شهرستان حاجی آباد با دستور کار برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان برگزار شد.
پنجمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
نباید به بهانه های مختلف تولید را تعطیل کرد.
تاکنون هیچ گونه ریزش ملخی در شهرستان حاجی آباد مشاهده نشده است/ بارندگی های اخیر در شهرستان خسارتی نداشته است.
پیگیری ایجاد پل عابر پیاده در روستاهای پرجمعیت و حاشیه جاده اصلی شهرستان
نشست کتابداران شهرستان با فرماندار حاجی آباد
از امکانات موجود برای جلب رضایتمندی مردم استفاده شود
راهپیمایی یوم الله 13 آبان نمایش انزجار از استکبار جهانی
پیام فرماندار حاجی آباد به مناسبت بوم الله 13 آبان
برگزاری مانور زلزله با رویکرد محله محوری
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد با موضوع تخصیص اعتبار به روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری برگزار شد.
دیدار دکتر مهریاری معاون دفتر توسعه ایمنی و حریم راه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با فرماندار حاجی آباد
اخبار > از هرگونه سرمایه‌گذاری در شهرستان حاجی آباد با رفع موانع و اعطاء تسهیلات حمایت می گردد/لزوم توسعه‌ی کشت های گلخانه ای در شهرستان حاجی آباد/ظرفیت های معدنی بخش احمدی فعال شود/توسعه متوازن هرمزگان راهبرد مهم استاندار‌ استان است/مشکلات واحد‌های تولیدی حاجی آباد مرتفع می شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٩٨ 

 تاریخ:1398/05/16 


از هرگونه سرمایه‌گذاری در شهرستان حاجی آباد با رفع موانع و اعطاء تسهیلات حمایت می گردد/لزوم توسعه‌ی کشت های گلخانه ای در شهرستان حاجی آباد/ظرفیت های معدنی بخش احمدی فعال شود/توسعه متوازن هرمزگان راهبرد مهم استاندار‌ استان است/مشکلات واحد‌های تولیدی حاجی آباد مرتفع می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت:ظرفیت های معدنی و کشاورزی شهرستان حاجی آباد با جذب سرمایه‌گذاری ها و رفع موانع توسط دستگاههای اجرایی در دستور کار قرار گیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد؛ دکتر ایرج حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان حاجی آباد با محوریت بررسی مسائل و مشکلات واحد های تولیدی با اشاره به اهمیت جذب سرمایه‌گذاری، عنوان کرد: در شرایط حساس اقتصادی کشور جذب سرمایه‌گذاری از اهمیت بسزایی برخوردار است و استانداری هرمزگان از هر نو سرمایه گذاری با رفع موانع  استقبال می کند.

وی با قدردانی از از تلاش های مدیران کل دستگاه‌های اجرایی برای رفع موانع تولید و جذب سرمایه‌گذارها، تصریح کرد: مجموعه مدیران دستگاه‌های اجرایی استان همراهی بسیار خوبی با مجموعه مدیریت عالی استان در جذب سرمایه گذاری ها و رفع موانع و مشکلات سرمایه‌گذاران و واحد‌های تولیدی تاکنون داشته که قابل تقدیر است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به راهبرد های استاندار استان در توسعه استان،خاطرنشان کرد: هرمزگان استانی با ظرفیت های بسیاری در حوزه‌های کشاورزی، صنعتی ، تجاری ، معدنی و بازرگانی است و استاندار محترم استان با نگاه توسعه فراگیر، به دنبال توسعه متوازن تمامی مناطق استان است.

 

حیدری در خصوص ظرفیت های شهرستان حاجی آباد، اظهار داشت: شهرستان حاجی آباد دارای ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه های کشاورزی، معدنی و صنعتی است که ضروری است مدیران کل دستگاه‌های اجرایی  با برنامه ریزی مناسب پتانسیل های این شهرستان را شکوفا کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در همین رابطه گفت: از هرگونه سرمایه‌گذاری در شهرستان حاجی آباد در حوزه‌های معدنی و کشاورزی از سوی سرمایه گذاران به شرط وجود برنامه و هدف مشخص جهت تسریع در توسعه شهرستان و ایجاد اشتغال حمایت می گردد.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان حاجی آباد ظرفیت های خوبی در زمینه توسعه طرح های گلخانه ای دارد و در زمینه اعطاء تسهیلات مورد نیاز به متقاضیان احداث گلخانه های کشاورزی در این شهرستان  مشکلی وجود ندارد و ضروری است جهاد کشاورزی نسبت به جذب سرمایه گذار برای توسعه کشت های گلخانه ای در این شهرستان با اعطاء تسهیلات مناسب اقدام نمایند و در این زمینه همراهی مردم با مدیران بسیار حائز اهمیت است.

حیدری اظهار داشت: منطقه احمدی شهرستان حاجی آباد هم دارای ظرفیت های بسیار خوبی به ویژه در حوزه معادن است و از هرگونه سرمایه‌گذاری در این بخش با اعطاء تسهیلات حمایت می گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: ایجاد زیرساخت ها نظیر راه ، آب و برق  در محل طرح های سرمایه گذاری از اهمیت بسزایی برخوردار است و با توجه به محدودیت منابع دولتی سرمایه گذاران در ایجاد زیرساخت ها با دستگاه‌های اجرایی مشارکت نمایند.

وی خاطرنشان کرد: در استان هرمزگان به واسطه اقدامات صورت پذیرفته هم دستگاه‌های اجرایی و هم دستگاه‌های نظارتی هم نظر با هم از سرمایه‌گذاری های سالم و واقعی حمایت می کنند و از این فرصت سرمایه گذاران برای سرعت بخشیدن به طرح های خود نهایت بهره را ببرند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.