اخبار > نشست معاون راه اداره کل راه و شهرسازی با فرماندار


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٢٣٨٧ 

 تاریخ:1397/10/22 


نشست معاون راه اداره کل راه و شهرسازی با فرماندار

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست با معاون راه اداره کل راه و شهرسازی گفت: تلاش ما بر این است که پروژه های راهسازی هرچه زودتر به نتیجه برسند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد، حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در  نشست با معاون راه اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان اظهار داشت: يكي از اولويت هاي مهم ديگر ما در شهرستان حوزه راه مي باشد كه در دولت تدبير و اميد اتفاقات و خدمات بسيار خوبي در اين حوزه به جهت رفاه حال عموم مردم در نقاط شهري و روستا ها صورت گرفته است.

فرماندار تصریح کرد: تمام تلاش ما و همه مسئولین مربوطه بر اين است که پروژه هاي راهسازي هرچه زودتر به نتيجه برسد تا شهروندان بتوانند از خيرات و بركات آن استفاده نمايند. زيرا معتقديم كه اگر پروژه اي يك روز زودتر به نتيجه برسد و مردم بتوانند از آن منتفع گردند، در بحث تلفات جاده اي كمتر شاهد حوادث ناگواري براي شهروندان خواهيم بود.

در ادامه این جلسه تکمیل راه روستایی چاه صواب تا هفته آینده و شروع ساماندهی راههای روستاهای میرحسینی، سراح، جلالی، خرایی، پور، کلیتوئیه و چاله مورت پیگیری شد

 


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش¬های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می¬گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.