75
فرمانداری حاجي آباد - اخبار > فرماندار حاجی‌آباد اعلام کرد:
آخرین اخبار
اخبار > فرماندار حاجی‌آباد اعلام کرد:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٥٣٤٤ 

 تاریخ:1400/03/19 


فرماندار حاجی‌آباد اعلام کرد:

تبلیغات رسمی نامزدهای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی از بیستم خرداد ماه آغاز می‌شود بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات در شهرستان فراهم شده است نامزدهای انتخاباتی فعالیتهای انتخاباتی خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی و در چارچوب قانون انجام دهند

 

 

 

 


 

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان حاجی‌آباد، نشست توجیهی نامزدهای انتخاباتی ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای حاجی آباد،فارغان و سرگز با حضور حمید جهانگیری فرماندار و رییس هیات اجرایی ،رییس دادگستری و رییس ستاد پیشگیری از تخلفات انتخابات,رییس هیات نظارت و رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان حاجی‌آباد برگزار شد.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در این نشست با بیان اینکه تبلیغات رسمی نامزدهای انتخاباتی از بیستم خرداد ماه آغاز می شود گفت: برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات وظیفه همه ماست و فعالیت‌های انتخاباتی باید در چارچوب قانون صورت گیرد.

فرماندار حاجی‌آباد با اشاره به اینکه انتخابات تجلی اراده مردم است و مسئولان توسط مردم انتخاب می شوند افزود:تصمیم گیری ها در شهر توسط شورای شهر اتخاذ می شود که اعضای آن هم با اراده مردم انتخاب می شوند.

رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان خاطرنشان کرد: بستر برای برگزاری انتخابات سالم آماده شده و عوامل اجرایی و نظارت برای تحقق این هدف همدل هستند.

وی با تاکید بر اینکه انتخابات به صورت قانونی و بی طرفانه برگزار خواهد شد افزود: انتخابات جشن ملی کشور است و انشاالله مردم پرشور در این جشن ملی شرکت خواهند کرد.

گفتنی است در این نشست موارد مجاز و غیرمجاز در تبلیغات انتخاباتی نامزدها عنوان شد.

 


.انتهای پیام


خروج