75
فرمانداری حاجي آباد - اخبار > آسفالت 71 کیلومتر راههای روستایی شهرستان و 90 درصد از کل راههای خاکی مصوب در بخش احمدی
آخرین اخبار
اخبار > آسفالت 71 کیلومتر راههای روستایی شهرستان و 90 درصد از کل راههای خاکی مصوب در بخش احمدی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٩٩١ 

 تاریخ:1399/04/09 


آسفالت 71 کیلومتر راههای روستایی شهرستان و 90 درصد از کل راههای خاکی مصوب در بخش احمدی

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد از بهره‌برداری 70 کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان تا پایان سال جاری و 90 درصد از کل راههای خاکی مصوب در بخش احمدی تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در پی گیری آسفالت راههای روستایی اظهار کرد: در دولت یازدهم و دوازدهم نگاه ویژه‌ای به راه‌های روستایی در شهرستان شده است .

فرماندار حاجی آبادی با اشاره به اینکه در دولت دوازدهم حدود ۱۳۰ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان آسفالت شده است گفت :با پیگیری های معاون اول محترم رئیس جمهور و استاندار محترم تعداد ۱۰ پروژه راه روستایی به طول ۹۲/۱ کیلومتر در حال اجراست که تا پایان سال جاری ۷۱/۶ کیلومتر آن به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 جهانگیری راه را یکی از مشکلات اصلی مردم بخش احمدی دانست و افزود: راه ارتباطی روستاهای جغان_احمد آباد _حسن آباد به مقدار ۱۰ کیلومتر در حال اجراست که تا پایان سال جاری ۵ کیلومتر آن را به بهره‌برداری می‌رسد

 

 وی همچنین از بهره‌برداری ۱۸ کیلومتر راه ارتباطی کلیتوییه_ چاله مورت_ حسن آباد خبر داد و اضافه کرد: ۱۷ کیلومتر از راه ارتباطی روستاهای سراح_ کلوچان_ گردکان کاشان خرایی به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 نماینده عالی دولت در شهرستان از بهره‌برداری کامل راه ارتباطی روستای دهمغان گفت.

 

 فرماندار حاجی آباد خاطر نشان کرد :راه‌های ارتباطی بخش مرکزی نیز در حوزه در آگاه به طول ۵ کیلومتر به اتمام می‌رسد و ۵ کیلومتر راه ارتباطی روستاهای دشت آزادگان و ۵ کیلومتر از روستای نیزار به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

 جهانگیر در خصوص راههای روستایی بخش فارغان نیز اشاره کرد :مقدار ۱۶/۱  کیلومتر راه روستایی در این بخش در حال اجرا است که تا پایان سال مقدار ۶/۱ و کیلومتر در روستای نسا به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

وی اضافه کرد: با پیگیری استاندار محترم از طریق دفتر مناطق محروم کشور و بنیاد مستضعفان نوید آسفالت 90 تا 95 درصد  و بهره برداری از پروژه های مصوب در حوزه راه را به مردم بخش احمدی تا پایان دولت دوازدهم داده می شود.


.انتهای پیام


خروج