75
فرمانداری حاجي آباد - اخبار > نشست شورای توسعه و برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد
آخرین اخبار
اخبار > نشست شورای توسعه و برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٣٩٨ 

 تاریخ:1399/01/23 


نشست شورای توسعه و برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد

در نشست شورای توسعه و برنامه ریزی شهرستان حاجی آباد ،اجرای طرح های عمرانی در توسعه روستاهای بخش احمدی و برگزاری جشنواره پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان با حضور نمایندگان بنیاد علوی بررسی شد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد ،حمید جهانگیری فرماندار  حاجی آباد صبح امروز در نشست شورای توسعه و برنامه ریزی روستاهای بخش احمدی با حضور نمایندگان بنیاد علوی اظهار کرد: یکی از سیاست های مهم دولت رفع محرومیت در نقاط محروم و کمتر توسعه یافته به ویژه روستاهای و مناطق دور افتاده است .

فرماندار حاجی‌آباد با اشاره به محرومیت روستاهای شهرستان به ویژه در بخش احمدی افزود:  همکاری بنیاد علوی در اجرای طرح های عمرانی نیمه تمام از جمله راه سازی و آبرسانی نقش مهمی در ایجاد اشتغال و عمران روستاها دارد که ضمن جلوگیری از مهاجرت مردم باعث مهاجرت معکوس  در آینده خواهد شد.

 وی با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان گفت: به دنبال برگزاری جشنواره ای با همکاری بنیاد علوی و دستگاه‌های اجرایی شهرستان با موضوع پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان در راستای جهش  تولید بعد از اتمام شیوع بیماری کرونا هستیم که امیدواریم به تولید و اشتغال شهرستان کمک کند.


.انتهای پیام


خروج