75
فرمانداری حاجي آباد - اخبار > هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه فرعی شهرستان حاجی آباد تشکیل شد.
آخرین اخبار
اخبار > هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه فرعی شهرستان حاجی آباد تشکیل شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠١٣٧ 

 تاریخ:1398/09/11 


هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه فرعی شهرستان حاجی آباد تشکیل شد.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد گفت: ملاک عمل اعضای هیات اجرایی قانون است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد ُ حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست با نشست با معتمدین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به توطئه های دشمنان گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان همواره به دنبال ایجاد ناامیدی در بین مردم ایران بودند و نمی خواستند که مردن به عزت و سربلندی دست پیدا کنند .

جهانگیری با بیان هوشیاری و بصیرت مردم ایران اسلامی در برابر هجمه های دشمنان افزود: پرچم ایران اسلامی با درایت مقام معظم رهبری و بصیرت مردم همیشه بالا بوده است.

فرماندار حاجی آباد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری انتخابات پیش رو عنوان کرد: دشمنان به دنبال این هستند که مشارکت مردم را کمرنگ جلوه دهند ُ دشمنان در خصوص تحریم های سال گذشته نتوانستند از ابراز علاقه مردم ایران به نظام و کشورشان شوند.

وی ادامه داد: تصمیم سران سه قوه مبنی بر اجرای طرح ساماندهی سوخت در جهت کمک به اقشار نیازمند جامعه و جلوگیری از سوء استفاده گران در این حوزه بود.

جهانگیری با بیان اینکه سرچشمه اغتشاشات اخیر خارج از کشور بود گفت: دشمنان در انتخابات پیش رو برنامه ریزی خواهند کرد که حضور مردم را در پای صندوقهای رای کمرنگ کنند .

رییس هیات اجرایی حوزه فرعی شهرستان حاجی آباد حضور در انتخابات را مهم خواند و افزود: ما در مقابل نظام و خون شهدا وظیفه داریم و مردم با حضور در انتخابات نشان خواهند داد که خسته نمی شوند.

وی ضمن تشکر از مردم شهرستان حاجی آباد در همراهی نکردن با اغتشاشگران اخیر در کشور خاطرنشان کرد: همراهی نکردن مردم با اغتشاشگران نشان از عزت و شناخت مردم از نظام و انقلاب دارد.

رییس هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشارکت 98 درصدی مردم شهرستان در انتخابات دوره قبل یادآور شد: ملاک عمل اعضای هیات اجرایی قانون است و کلیه داوطلبین برای اعضای هیات اجرایی  قابل احترام هستند.

 


.انتهای پیام


خروج