75
فرمانداری حاجي آباد - اخبار > برگزاری نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد
آخرین اخبار
اخبار > برگزاری نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٩٩٣ 

 تاریخ:1398/08/22 


برگزاری نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: کمبود امکانات نباید مانع آموزش شود

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آبادُ حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست شورای آموزش و پرورش ضمن تشکر از آموزش و پرورش در برگزاری مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آباد گفت:‌ کمبود امکانات نباید مانع آموزش شود ُ نیروی انسانی مهمترین پتانسیلی است که در اختیار آموزش و پرورش قرار دارد که باید در جهت آموزش دانش آموزان وقت بیشتری را بگذارند.

جهانگیری یادآور شد:‌ لازمه جامعه موفق ُ تربیت انسانهای آگاه است که باید در این زمینه نگرش ویژه ای به آموزش و پرورش شود

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت های پژوهش سرای دانش آموزی افزود: این پژوهش سرا ظرفیت بسیار خوبی است که می تواند در راستای فرهنگ سازی و اجرای برنامه های فرهنگی به دستکاه های اجرایی کمک کند.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان با تاکید نظارت بر قرائت خانه ها عنوان کرد: آموزش نیروی انسانی به طور جدی در آموزش و پرورش پیگیری شود.

فرماندار حاجی آباد با اشاره به اهمیت بهداشت و سلامت دانش آموزان تصریح کرد: بهداشت و سلامت دانش آموزان در مدارس یکی از موارد مهم است که باید مد نظر مسئولین باشد و با همکاری شبکه بهداشت و درمان آموزش های لازم به دانش آموزان داده شود.

ایجاد درآمد پایدار آموزش و پرورش ُ سرویس مدارس دانش آموزان ُ سالنهای ورزشی مدارس و لوله کشی آب مدارس مناطق صعب العبور از مواردی بودند که در این نشست مطرح شد.

 


.انتهای پیام


خروج