75
فرمانداری حاجي آباد - اخبار > دیدار کارکنان اداره ورزش و جوانان و روسای هیات های ورزشی شهرستان با فرماندار حاجی آباد
آخرین اخبار
اخبار > دیدار کارکنان اداره ورزش و جوانان و روسای هیات های ورزشی شهرستان با فرماندار حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٧٣٨ 

 تاریخ:1398/07/30 


دیدار کارکنان اداره ورزش و جوانان و روسای هیات های ورزشی شهرستان با فرماندار حاجی آباد

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در دیدار با کارکنان اداره ورزش و جوانان و روسای هیات های ورزشی شهرستان گفت:ورزش محور و زیربنای سالم سازی جامعه و جلوگیری از انحرافات اجتماعی است

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد ُ حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در یدار با پرسنل اداره ورزش و جوانان و روسای هیات های ورزشی شهرستان ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و تشکر از زحمات پرسنل اداره ورزش و جوانان و هیات های ورزشی شهرستان گفت: نگاه شما به جامعه نگاه مثبتی است و جامعه را به سمت سلامتی سوق می دهید.

جهانگیری یادآور شد: در این دولت خدمات خوبی در حوزه ورزش در شهرها و روستاها ارائه شده است ولی نباید قانع شد چون این رویکرد نشان از خستگی خواهد بود .

وی تاکید کرد: باید زمینه ورزش کردن برای مردم در همه محلات فراهم شود .

فرماندار حاجی آباد ضمن تشکر از برنامه های اداره ورزش و جوانان در هفته تربیت بدنی عنوان کرد: برگزاری ورزش های همگانی هم در شهرها و هم روستاها در اولویت برنامه های اداره ورزش و جوانان قرار گیرد و زمینه نشاط و سرگرمی در بین جوانان فراهم شود.

وی ضمن تشکر از عوامل اجرایی استخر انقلاب شهر حاجی آباد افزود: مسئله بهداشت استخر  مورد توجه ویژه ای قرار گیرد و اگر نیاز به تجهیزات نو و به روز دارد فراهم شود.

در پایان این نشست با اهدا لوح سپاس از زحمات پرسنل اداره ورزش و جوانان تقدیر شد.

 


.انتهای پیام


خروج