75
فرمانداری حاجي آباد - اخبار > دیدار و گفتگوی صمیمی استاندار هرمزگان با اهالی دهستان کوهشاه
آخرین اخبار
اخبار > دیدار و گفتگوی صمیمی استاندار هرمزگان با اهالی دهستان کوهشاه


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٧١٤ 

 تاریخ:1398/07/29 


دیدار و گفتگوی صمیمی استاندار هرمزگان با اهالی دهستان کوهشاه

در سفر یک روزه دکتر همتی استاندار هرمزگان به دهستان کوهشاهُ زیرساختهای اصلی در توسعه روستایی مورد توجه قرارگرفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آبادُ دکتر همتی استاندار هرمزگان به همراه دکتر آشوری نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ُ حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد ُ امام جمعه محترم ُ اعضای شورای تامین شهرستان و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان از روستاهای دهستان کوهشاه شمالی و جنوبی در بخش احمدی بازدید نمود.

دکتر همتی استاندار هرمزگان در جریان سفره یک روزه خود به دهستان کوهشاه ضمن بازدید میدانی از روستاها و دیدار صمیمی با اهالیُ مشکلات در حوزه راه ُ آب ُ بهداشت ُ مخابراتُ معادن ُ آموزش و ... را بررسی نمود.

استاندار هرمزگان با اشاره به مشکل برق روستای گدار عربو ُ دستور برق رسانی به این روستا را ظرف سه ماه صادر کرد.

همتی در ادامه  از مراکز بهداشتی و درمانی روستاهای بنه دان  و چاله مورت بازدید و از اختصاص یک دستگاه آمبولانس به درمانگاه روستای چاله مورت خبر داد.

نماینده عالی دولت در راستای توجه به ظرفیت دهستان کوهشاه در حوزه کشاورزی و کشت درختان بومی منطقه بر مطالعه و احداث طرح های آبخیزداری تاکید کرد.

وی در جهت ایجاد اشتغال در این دهستان از دوکارخانه فرآوری کنسانتره روستای چاله الیاس و روستای چاله مورت بازدید و تصریح کرد: این دو طرح با سرمایه گذاری بیش از 15 میلیارد تومان ُ تعداد 200 نفر اشتغالزایی خواهد داشت که بانک ها موظفند در جهت حمایت از سرمایه گذاران تسهیلات مورد نیاز آنها را پرداخت کنند .

استاندار هرمزگان ضمن تاکید بر رفع مشکل تلفن روستای بیدوئیه کجین تا پایان سالجاری خواستار ارائه ایده های نو از سوی مردم جهت اشتغالزایی شد.


.انتهای پیام


خروج