75
فرمانداری حاجي آباد - اخبار > انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
آخرین اخبار
اخبار > انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین شهرستان حاجی آباد برگزار شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٧٠١ 

 تاریخ:1398/05/16 


انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین شهرستان حاجی آباد با حضور حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد و جمعی از خیرین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد ُ حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست برگزاری انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین شهرستان حاجی آباد گفت: مجمع خیرین شهرستان با هدف خدمت به مردم در زمینه های عام المنفعه تشکیل شده است.

جهانگیری با بیان اینکه مجمع خیرین باید به دور از نگاه سیاسی در حوزه های مختلف به فعالیت بپردازد افزود: از اهداف این مجمع مشارکت بخش مردمی برای حل مشکلات است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ظرفیتها و پنانسیل های شهرستان در حوزه اشتغالزایی یادآور شد:‌ اولویت شهرستان در حوزه اشتعالزایی ایجاد و توسعه گلخانه بوده است که تاکنون بالغ بر 140 هکتار گلخانه با ظرفیت اشتغالزایی قابل توجهی ایجاد شده است.

 فرماندار حاجی آباد دومین پتانسیل شهرستان را معادن خواند و گفت: ایجاد کارخانه های فرآوری دومین اولویت شهرستان در ایجاد اشتغال است که در این راستا شهرک صنعتی دولومیت با ظرفیت اشتغالزایی 3 هزار نفر در حال احداث است.

نماینده عالی دولت افزود: نگاه دولت در حوزه عمرانی همسو با ایجاد عدالت اجتماعی است و این مهم با پرداخت ارزش افزوده به دهیاران و شهرداری ها متناسب با جمعیت آنها مد نظر است که معتقدیم تا سالهای آینده چهره شهرها متحول خواهند شد.

وی در پایان با بیان دغدفه های اجتماعی از افتتاح مجتمع دارالایتام شهرستان در هفته دولت خبر داد و عنوان کرد: دارالایتام شهرستان با کمک خیرین شهرستان ساخته شده است که با رایزنی های صورت گرفته در اختیار دختران بی سرپرست جهت تحصیل قرار خواهد گرفت.

گفتنی است در این انتخابات حسن عباسپور-مسلم بارانی اسماعیل بهرامی نظر کامران-علی عباسلو-امید جهانگیری و آزاد عوض پور به عنوان هیات مدیره و محمد غلامپور و وکیل دهقانی بع عنوان بازرسان انتخاب شدند.


.انتهای پیام


خروج