75
فرمانداری حاجي آباد - اخبار > سند توسعه اشتغال شهرستان حاجی آباد تهیه می شود.
آخرین اخبار
اخبار > سند توسعه اشتغال شهرستان حاجی آباد تهیه می شود.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٢٤٣٧ 

 تاریخ:1397/10/24 


سند توسعه اشتغال شهرستان حاجی آباد تهیه می شود.

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست کارگروه اشتغال شهرستان گفت: تسهیلات اشتغالزایی به درستی هزینه که منجر به ایجاد شغل شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی آباد ، حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست کارگروه اشتغال شهرستان گفت: بانک ها در خصوص جذب وام هایی که در سامانه ثبت شده اند تلاش کنند

جهانگیری با تاکید بر اجرای طرح های اشتعالزایی افزود:  بر وام های بالای 50 میلیون تومان باید بررسی و نظارت لازم صورت گیرد تا تسهیلات اشتغالزایی در زمینه طرح های مصوب به درستی هزینه و منجر به ایجاد شغل شود.

مسئولین دستگاههای اجرایی و دست اندر کاران جامعه کسب و کار در این شهرستان می بایست با  همکاری و تعامل سازنده زمینه تقویت تولید و توسعه اشتغال را فراهم نمایند تا از این طریق ضمن ایجاد فرصت های شغلی جدید برای متقاضیان کار نرخ بیکاری در شهرستان کاهش یابد.

وی گفت : رونق تولید، بهبود اقتصاد و افزایش اشتغال کاملا به هم پیوسته هستند و همه ادارات و دستگاه هایی که در این زمینه حتی کوچکترین مسئولیتی دارند باید تلاشی همه جانبه را انجام دهند.

فرماندار حاجی آباد در ادامه عنوان کرد:بانک ها با توجه به گزارش دستگاههای متولی تسهیلات اشتغالزایی پرداخت کنند

رییس کارگروه اشتغال شهرستان با تاکید بر تهیه سند توسعه اشتغال شهرستان افزود:  تهیه سند توسعه اشتغال شهرستان ، چشم اندازه اشتغال آینده شهرستان را در جهت رفع بیکاری ترسیم می کند که در این راستا  احصاء ظرفیتهای اشتغالزایی شهرستان ضروری است

 


.انتهای پیام


خروج