شنبه ٠٤ تير ١٤٠١
سر خط خبرها
رییس جدید اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی حاجی‌آباد معرفی شد
فرماندار حاجی‌آباد در نشست شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر گفت:
رییس بنیاد مسکن حاجی آباد معرفی شد
در نشست مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان هرمزگان با فرماندار حاجی آباد مطرح شد:
بررسی اصلاح پل ورودی شهر حاجی آباد در نشست شورای هماهنگی ترافیک شهرستان
نشست طرح تفصیلی شهر حاجی آباد
فرماندار حاجی‌آباد در نشست هم اندیشی اجرای طرح هویت دار کردن دام ها گفت:
فرماندار حاجی‌آباد در نشست کارگروه عفاف و حجاب گفت:
فرماندار حاجی آباد گفت:
فرماندار حاجی‌آباد در نشست شورای آموزش و پرورش گفت:
فرماندار حاجی‌آباد گفت:
بازدید فرماندار حاجی‌آباد از محل جانمایی احداث ناحیه صنعتی بخش احمدی
ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، آقا امام رضا علیه اسلام مبارکباد
دیدار مهندس عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان با فرماندار حاجی آباد
از برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی در حاجی آباد تجلیل شد
اخبار > معاون سیاسی،امنیتی ‌و اجتماعی فرمانداری حاجی آباد عنوان کرد:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٥٤٧ 

 تاریخ:1401/02/27 


معاون سیاسی،امنیتی ‌و اجتماعی فرمانداری حاجی آباد عنوان کرد:

دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی باید با همدلی و همراهی برای دستیابی به نعمت سلامت تلاش کنند/ در موضوع همه‌گیری ویروس کرونا شاهد همدلی و اتحاد در کنار مشارکت مردم بودیم

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد،محمد سالاری پور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در نشست شورای سلامت با تبریک هفته ملی جمعیت گفت: قانون امتیازاتی برای خانواده ها در راستای رشد و جوانی جمعیت در نظر گرفته است که باید به درستی اطلاع رسانی شود.

سالاری پور در ادامه ضمن تشکر از زحمات مجموعه بهداشت و درمان در مبارزه با بیماری کرونا افزود: با تعامل همه دستگاه ها و نهادها و همراهی مردم در شهرستان برنامه های مبارزه با بیماری کرونا اجرایی و نتایج مثبتی را به دنبال داشت.

وی ادامه داد: در راستای فرهنگ سازی و کمک به جوانان در ازدواج آسان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی موفق گروه های مشاوره با همکاری بخشداری ها در روستاها حضور داشته باشند.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری با اشاره به سلامت عمومی شهروندان تاکید کرد: شهرداری و اداره آب و فاضلاب شهرستان نسبت به ساماندهی روان آب ها اقدام کنند.

سالاری پور اضافه کرد: دولت در حذف ارز ترجیحی همه جوانب را سنجیده و مردم نگران نباشند ، افرادی که در خصوص یارانه واریزی اعتراض دارند می توانند از طریق تلفن گویا و سامانه وزارت رفاه اقدام نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین شریفی امام جمعه حاجی آباد با تسلیت درگذشت آیت الله فاطمی نیا به ویژگی‌های مدیران اشاره و اظهار کرد: مدیران باید دارای تقوا و سعه صدر باشند تا در جامعه اثرگذار باشند.

امام جمعه حاجی آباد با تاکید بر جهاد تبیین از سوی همه اقشار جمعه از مجاهدان عرصه سلامت تشکر و اضافه کرد: کادر درمانی شهرستان در این دو سال با همه گیری بیماری کرونا زحمات فراوانی متحمل و از جان خود گذشتند.

ایشان خاطرنشان کرد: با شروع فصل تابستان و آغاز مسافرت‌ها باید تدابیر بهداشتی در این خصوص اندیشیده و با نظارت مستمر سلامت عمومی شهروندان را حفظ کرد.

شریفی با اشاره به پیری جمعیت در کشور و بخصوص شهرستان حاجی آباد که آمار کاهشی در توالد و فرزندآوری دارد گفت: این یک بحران است و باید باید فعال نمودن مراکز مشاوره چاره ای اندیشیده شود.

حجت الاسلام والمسلمین شریفی احداث درمانگاه تامین اجتماعی،کلینیک تخصصی ، راه اندازی داروخانه شبانه روزی ،توسعه کارخانه الکل سازی، رشته های تحصیلی مشاوره در دانشگاه های شهرستان را از نیازهای ضروری شهرستان عنوان کردند.

دکتر اقتدار بختیاری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان با بیان اینکه آمار مبتلایان به بیماری کرونا در دو هفته اخیر در شهرستان صفر بوده است گفت: ۱۰۲ درصد از افراد در نوبت اول، ۷۶ درصد در نوبت دوم و ۵۰ درصد در نوبت شوم واکسینه شده اند .

وی در خصوص اقدامات انجام شده عنوان کرد: برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان تعداد ۴۰ نفر نیرو در جایگاه های مختلف جذب شده اند

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان در خصوص درخواست مردمی مبنی بر ساماندهی روان آب ها یادآور شد: بازدیدهایی در این مورد انجام و تذکرات لازم از سوی شبکه بهداشت و درمان صادر شده است.

وی عنوان کرد: در راستای توسعه کارخانه الکل آماده هرگونه همکاری و پیگیری لازم هستیم .

نگهبان رییس کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان در راستای اجرای دستورالعمل افزایش جوانی جمعیت گفت: اکنون. تعداد ۲۱۰ نفر از مادران باردار در شهرستان تخت حمایت این نهاد قرار دارند و ماهیانه سید غذایی دریافت می کنند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.