شنبه ٠٤ تير ١٤٠١
سر خط خبرها
رییس جدید اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی حاجی‌آباد معرفی شد
فرماندار حاجی‌آباد در نشست شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر گفت:
رییس بنیاد مسکن حاجی آباد معرفی شد
در نشست مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان هرمزگان با فرماندار حاجی آباد مطرح شد:
بررسی اصلاح پل ورودی شهر حاجی آباد در نشست شورای هماهنگی ترافیک شهرستان
نشست طرح تفصیلی شهر حاجی آباد
فرماندار حاجی‌آباد در نشست هم اندیشی اجرای طرح هویت دار کردن دام ها گفت:
فرماندار حاجی‌آباد در نشست کارگروه عفاف و حجاب گفت:
فرماندار حاجی آباد گفت:
فرماندار حاجی‌آباد در نشست شورای آموزش و پرورش گفت:
فرماندار حاجی‌آباد گفت:
بازدید فرماندار حاجی‌آباد از محل جانمایی احداث ناحیه صنعتی بخش احمدی
ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، آقا امام رضا علیه اسلام مبارکباد
دیدار مهندس عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان با فرماندار حاجی آباد
از برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی در حاجی آباد تجلیل شد
اخبار > تفاهم نامه های دستگاه های اجرایی شهرستان حاجی‌آباد با بنیاد علوی در بخش احمدی پیگیری شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٥٣٤ 

 تاریخ:1401/02/26 


تفاهم نامه های دستگاه های اجرایی شهرستان حاجی‌آباد با بنیاد علوی در بخش احمدی پیگیری شد

علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد گفت: امیدواریم با تعامل همه‌جانبه دستگاه‌ها و مشارکت بنیاد علوی بتوانیم شاهد تحول چهره شهرستان باشیم

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، نشست پیگیری تفاهم نامه  منعقد شده دستگاه های اجرایی شهرستان حاجی‌آباد با بنیاد علوی در بخش احمدی با حضور علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد،حسین شادزی نماینده بنیاد علوی در شهرستان و مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

خرم نسب با تاکید بر شناسایی مشکلات و‌ موانع ساخت مسکن در روستاها گفت: مشکلات تعداد باقی مانده از متقاضیان ساخت مسکن محرومین احصا و با هم اندیشی و هم افزایی بین دستگاهی پیگیری شود.

فرماندار حاجی آباد با اشاره به تفاهم نامه دو جانبه بنیاد مسکن و بنیاد علوی مبنی بر ساخت ۳۵۰ واحد مسکونی در هر سه بخش شهرستان با اولویت بخش احمدی گفت: بخشداران هرچه زودتر نسبت به تکمیل اطلاعات متقاضیان جهت طی مراحل بعدی اقدام نمایند.

شادرزی نماینده بنیاد علوی با اشاره به تفاهم نامه های منعقد شده با دستگاه‌های اجرایی شهرستان در راستای محرومیت زدایی گفت: در حوزه مسکن دو تفاهم نامه سه جانبه ۴۰۰ واحدی و دو جانبه ۳۵۰ واحدی و همچنین ۲۵ واحدی با کمیته امداد داریم که از تفاهم نامه ۲۵ واحدی مسکن مددجویی تعداد ۵ واحد ساخته و به مددجویان تحویل داده شده است که تعداد باقی مانده در قالب تفاهم سه جانبه انجام و تحویل خواهد شد.

وی با اشاره به پروژه های آبرسانی عنوان کرد: مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون تومان از تعهد بنیاد باقی مانده که بعد از پیشرفت فیزیکی پروژه واریز خواهد شد. همچنین یک میلیارد و نیم در تفاهم نامه با منابع طبیعی نیز تامین اعتبار و طی ده روز آینده واریز خواهد شد.

نماینده بنیاد علوی با بیان اینکه پروژه های آموزشی تا دهه فجر انجام خواهد شد یادآور شد: مبلغ ۹۰ میلیون تومان جهت ساخت سرویس بهداشتی مساجد با ناحیه مقاومت سپاه مشارکت شده است

شادزی خبر داد: تعداد سه زمین چمن مصنوعی در حال آماده شدن و تعداد ۱۰ زمین والیبال و ۱۰ بوستان روستایی نیز در روستاها ساخته شده است ، در طرح نهال کاری تعداد ۲۵ هزار درخت مشارکت شده است .

وی یادآور شد: تفاهم نامه احداث سه پانسیون پزشکی نیز آماده است

نگهبان رییس کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان گفت: از تفاهم نامه ساخت ۴۰۰ واحد مسکونی در بخش احمدی تاکنون تعداد ۳۲۰ پروانه ساختمانی صادر و تعداد ۱۷۲ پرونده جهت دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده‌اند.

رییس بنیاد مسکن خبر داد: تعداد ۴۳ نفر متقاضی ساخت مسکن در بخش احمدی تسهیلات دریافت و ساخت مسکن را شروع کرده اند.

نماینده اداره کل آب و فاضلاب استان در این نشست با بیان اینکه در تفاهم نامه منعقد شده با بنیاد علوی تعداد ۹ روستا در دهستان کوهشاه از آب پایدار و بهداشتی بهره مند خواهند شد افزود: تاکنون آبرسانی به روستاهای حسن آباد و چاله مورت انجام و آبرسانی به روستاهای چاله الیاس و شهرک ابنوغ نیز در حال انجام است.

وی اضافه کرد: آبرسانی به روستاهای گیشاب،بنه دان، باغ چنار و گلپرک نیز  تا دهه فجر سال جاری انجام خواهد شد.تانکر آبرسانی تخصیصی از سوی بنیاد علوی در حال تعمیر و تا اواسط خرداد ماه در شهرستان جهت ارائه خدمات مستقر خواهد شد.

رییس منابع طبیعی شهرستان عنوان کرد: تفاهم نامه احداث سازه های آبخیزداری با بنیاد علوی در بخش احمدی به مبلغ ۱۰ میلیارد تومان اجرایی شده است و نقشه ها و مستندات تفاهم نامه دوم نیز جهت اجرایی شدن تهیه خواهد شد ، گفتنی است که پروژه احداث آبخیزداری روستای کهن گدار در دهستان کوهشاه در حال اجراست.

سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان از اجرای طرح احیا قنوات با مشارکت بنیاد علوی گفت و اضافه کرد؛ طرح روستای سراح و مازگرد نیز در دست اقدام است، همچنین لایروبی مابقی قنوات نیز در دستور کار قرار دارد.

نظامی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گفت: روشنایی احداث  سه زمین چمن مصنوعی توسط بنیاد علوی از سوی اداره کل پیگیری خواهد شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 35425297
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : بلوار شهید بهشتی .میدان امییر کبیر

شهرستان حاجی آباد

شهرستان حاجي آباد تا اواخر سال 1372 از بخش های تابع شهرستان بندرعباس محسوب می گردید كه از تاریخ 25/11/1372 بعنوان هشتمین شهرستان استان در نظر گرفته شد. اين شهرستان با مساحت 7/10955 کیلومتر مربع در شمال استان هرمزگان قرار دارد. ارتفاع متوسط آن از سطح دریا 1200 متر است.