اخبار > در نشست کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان حاجی‌آباد بررسی شد:


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٥٤٨ 

 تاریخ:1401/02/27 


در نشست کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان حاجی‌آباد بررسی شد:

اجرای طرح مقابله با فقر مطلق/تاکنون تعداد ۱۳۰ نفر شناسایی و در سامانه ثبت شده اند

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری حاجی‌آباد، محمد سالاری پور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در نشست کارگروه اجتماعی،فرهنگی،سلامت،زنان و خانواده با بیان اینکه دولت برای مبارزه با فقر سامانه ای را طراحی کرده است گفت: این طرح در قالب شناسایی و توانمندسازی محرومین اجرا می شود.

وی افزود: ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی،کمیته امداد و بهزیستی با همکاری بخشداران نسبت به شناسایی افراد واجد شرایط اقدام کنند.

سالاری پور یادآور شد: افرادی که در تامین حداقل‌های زندگی از جمله خوراک و پوشاک ناتوان هستند و تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی قرار ندارند در این طرح شناسایی و با حمایت دولت توانمند می شوند .

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری با بیان اینکه تاکنون تعداد ۱۳۰ نفر در شهرستان شناسایی و در سامانه ثبت شده‌اند گفت: برای ورود به این سامانه افراد به‌صورت خود اظهاری نمی‌توانند اقدام کنند بلکه لازم است مشخصات آنان از طریق نهادهای حمایتی و مراکز نیکوکاری در سامانه بارگذاری شود.

سالاری پور تاکید کرد: در شناسایی خانوارها مراکز نیکوکاری، خیریه‌ها، پایگاه‌های مقاومت بسیج ، گروه‌های جهادی ،بخشداران و دستگاه‌های مربوطه به صورت هماهنگ و جهادی مشارکت کنند.

 


.انتهای پیام


خروج